Pirmokai susitiko su Vilniaus gyvūnų globos namų gyventojais

UAB „Grinda“ administruojamų Vilniaus gyvūnų globos (VGGN) namų  gyventojai šiandien sulaukė ypatingų švečių – keturkojų aplankyti atvyko net 20 Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos 1D klasės moksleivių.

Susitikimo metu Vilniaus gyvūnų globos namų vadovė ir veterinarijos gydytoja Agnė Žėbienė  atvykusius pirmokus supažindino su prieglaudoje gyvenančiais augintiniais – 33 katėmis ir 40 šunų. Taip pat su vaikais  aiškinosi, kodėl kai kurios katės yra pakirptomis ausimis. Kalbėjosi, ką reikėtų daryti, kad, dingus mylimam augintiniui, būtų lengva jį rasti. Aptarė, apie ką privalo pagalvoti žmogus, nusprendęs į namus ir širdį priimti keturkojį draugą.

Po ekskursijos vaikai gavo  užduotį – nupiešti piešinį, kuris pradžiugintų prieglaudos gyventojus. Mažieji dailininkai beglobiams kačiukams ir šuniukams padovanojo pusšimtį piešinių. Juose – šypsenos, širdelės, vaivorykštės, meškiukai ir daugybė gražiausių linkėjimų.

Taip pat vaikus ypač nudžiugino Vilniaus gyvūnų globos namų darbuotojų surengta viktorina „Ar atidžiai klausiausi?“.  Viktorinos metu mažiesiems buvo užduodami klausimai apie Vilniaus gyvūnų globos namų gyventojus. Keturi moksleiviai, greičiausiai atsakę į pateiktus klausimus, buvo apdovanoti prizais. Paguodos dovanėlės buvo skirtos visiems dalyvavusiems.

Renginio pabaigoje, dar prieš išlydint ekskursantus namo, mokytoja Rima Erdogan su mokiniais Vilniaus gyvūnų globos namų gyventojams įteikė dovanų – skanukų ir žaisliukų.

„Labai ačiū mokytojai Rimai, vaikams ir jų tėveliams ne tik už vaišes beglobiams, bet ir parodytą šilumą ir meilę gyvūnams. Gera žinoti, kad vyresnioji karta mažiesiems sugeba įdiegti bene svarbiausias pamatines vertybes – atjautą, rūpestį. Kuo daugiau dėmesio skirsime ankstyvajam ugdymui apie atsakingą elgesį su gyvūnais, tuo mažiau gyvūnų atsidurs prieglaudose“, – sako VGGN vadovė A. Žėbienė.