Gavome jautrų laišką – ir taip pat džiaugiamės, kad Sima išgyveno, kad sveiksta ir netrukus grįš į mylinčią šeimą.

Gelbstime gyvybes

Gavome jautrų laišką – ir taip pat džiaugiamės, kad Sima išgyveno, kad sveiksta ir netrukus grįš į mylinčią šeimą.

###

Laba diena,

Esu Jelena. Rašau šį laišką ir suprantu, kad neturiu atitinkamų žodžių išreikšti mano DIDŽIAUSIĄ padėką p. Agnei. Emocijų  turiu labai daug, ašarų, bet laiške to neparodysi.

Istorija tokia: mamos (jai 85 m.) katė Sima reguliariai išeidavo šiltuoju sezonu į kiemą pasivaikščioti. Kiemas gana ramus, visi kaimynai ją pažįsta.

Balandžio 8 d. buvo skirtinga tuo, kad tą dieną prie laiptinės stovėjo sunkioji technika, nes keitė vamzdžius rūsyje. Mama to nematė, išleido ją į laiptinę, o kažkas iš kaimynų išleido ją į kiemą. Taip buvo visada, bet tą dieną, ji, matyt, išsigando traktorių, mes taip manom, jokių faktų nėra, ir nubėgo kiek toliau nuo namo, kur ją partrenkė mašina arba paspirtukas. Nežinom.

Sužalojimai buvo baisūs: beveik iškrito viena akis, žandikaulis lūžo keturiose vietose. Ji sugebėjo nueiti iki nuosavo namo krūmų, kur ją stebuklingu būdu rado namo savininkė ir iškvietė p. Agnę, kurį labai operatyviai atvažiavo ir nuvežė katę į Vetpulsą, kur ją išoperavo.

Visą šitą istoriją mes sužinojome tik sekmadienį (įvykis buvo pirmadienį), kada tos moters sūnus pamatė ant stulpo prie jų namo mūsų skelbimą apie dingusią katę.

Facebook(e) irgi buvo skelbimas, bet kažkaip tą moteris (kuri rado katę) praleido jį.

Dabar Sima gydosi, mes važiuojame ją aplankyti du-tris kartus į dieną. Prognozė – ji tikrai gyvens, tik dėl regėjimo neaišku, bet mes jos dėl to mažiau nemylėsim.

Jei ne ta moteris (Natalja) ir ne Agnė, kuri suteikė jai būtiną pagalbą – Simos jau nebūtų. Nakties po krūmais su tokias sužalojimais ji neišgyventų.

Noriu dar kartą labai labai padėkoti Agnei, ji išgelbėjo gyvybę mūsų mylimai Simai.

Kaip gerai, kad yra tokie žmonės kaip Agnė ir organizacijos kaip Grinda. Ačiū!!!!!!!!!

Pagarbiai,

Jelena

Palikite komentarą

Visi žvaigždute (*) pažymėti laukai yra privalomi